قیمت قیر 60 70 در بورس- بررسی قیمت قیر 60 70

قیر بشکه 180 لیتری

قیمت قیر 60 70 در بورس یکسان نبوده و به صورت روزانه در حال تغییر است. ما  در این تحلیل قصد داریم تمامی مواردی که قیمت قیر 60 70 را تحت تاثیر قرار می دهند بررسی کنیم. قیر 60/70 به صورت های مختلفی تولید می شود. پرفروش ترین انواع قیر 60/70، قیر بشکه ای و فله است. محاسبه قیمت قیر بشکه ای 60 70 با قیر فله کاملا متفاوت است. این قیر هم به صورت داخلی و هم به صورت صادراتی تولید و به فروش می رود. قیمت قیر شل صادراتی بر اساس دلار تعیین می شود. قیر بشکه شل معمولا به صورت فوب (FOB) و قیر فله شل معمولا به صورت مستقیم به کشور های مختلف انتقال داده می شوند. لطفا توجه نمایید قیمت های ارائه شده در این وب سایت ممکن است به صورت روزانه آپدیت نشوند، در نتیجه برای اطلاع از قیمت روز قیر 6070 می توانید با واحد فروش شرکت میعاد کاسپین تماس بگیرید. در جدول زیر می توانید قیمت قیر 60 70 در بورس امروز مشاهده نمایید.

 

قیمت قیر بشکه ای 60 70 2,950,000 تومان
قیمت قیر بشکه ای 60 70 صادراتی 310 دلار (درب کارخانه)
قیمت قیر 6070 فله 12,800 (هر کیلو)
قیمت قیر 60 70 فله فوب 330 دلار (هر تن)

 

مقایسه قیمت قیر شل با سایر انواع قیر

قیر های موجود در بازار به سه دسته اصلی شل، سفت و مخلوط تقسیم می شود. دلیل این تقسیم بندی، تولید قیر برای تمامی شرایط های آب و هوایی است. قیر 60/70 در واقع همان قیر شل است که بیشتر در شهر های با آب و هوای معتدل استفاده می شود و فروش بسیار بیشتری نسبت سایر انواع قیر دارد.. قیمت قیر 60 70 در بورس نسبت به سایر انواع قیر ارزان تر است. در بین این سه دسته بندی، قیمت قیر سفت از همه بالاتر است. برای مقایسه ی بهتر و لحظه ای تمامی انواع قیر می توانید این صفحه را مطالعه نمایید. قیر شل معمولا به دو صورت بشکه ای و فله ای به فروش می رسد. قیر بشکه ای داخلی معمولا در بشکه های 180 و 220 کیلویی و قیر بشکه ای صادراتی معمولا در وزن های 190 و 210 کیلویی در بشکه هایی مشکی رنگ و پلمپ شده به بازار جهانی ارائه می گردد. اگر قصد خرید قیر صادراتی را دارید بهتر است برای دریافت قیمت قیر بشکه ای 60 70 با کارشناسان ما تماس گرفته و از تمامی مشخصات محصول مطلع شوید. برای دریافت قیمت قیر 60 70 در بورس امروز می توانید با شماره گیری 02122940177 با واحد فروش شرکت میعاد کاسپین ارتباط برقرار نمایید.

 

قیمت روز قیر 6070 به چه مواردی بستگی دارد؟

امروزه قیر در ابعاد و اشکال مختلفی به بازار تزریق می شود. قیمت روز قیر 6070 به عوامل گوناگونی بستگی دارد که هر کدام در نوع خود در قیمت آن تاثیر گذارند. از آنجایی که قیر 60/70 یکی از اصلی ترین فرآورده های نفتی است در نتیجه قیمت آن شدیدا تحت تاثیر نرخ ارز و دلار قرار می گیرد. پس از آن دومین فاکتور تعیین کننده قیمت قیر 60 70 در بورس امروز میزان عرضه و تقاضاست. افزایش تقاضا و کاهش عرضه، منجر به افزایش قیمت قیر 6070 می شود و بالعکس. پس از نوع نوع و گرید قیر و همچنین بسته بندی آن است. برای مثال برای استعلام قیمت قیر بشکه ای 60 70، قیمت بشکه نیز به همراه قیر محاسبه می گردد. علاوه بر آن هر بشکه دارای وزن های مختلفی است. به عنوان مثال قیر بشکه ای در وزن های 180، 190، 220 و … تولید می شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارد. به طور خلاصه، قیمت قیر 60 70 در بورس به مواردی گوناگونی از جمله نرخ ارز، تقاضا و عرضه، شرایط جوی، قوانین و مقررات، و هزینه‌های تولید وابسته است و هر یک از این عوامل می‌توانند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم بر قیمت آن تأثیر بگذارند.

 

قیمت قیر 60 70 صادراتی

همانطور که می دانید قیمت صادرات تمامی محصول در سراسر جهان بر اساس دلار محاسبه می گردد. قیر یکی از اصلی ترین و بزرگترین فراورده های نفتی است که در سراسر دنیا بر اساس دلار خرید و فروش می شود. قیمت روز قیر 6070 صادراتی علاوه بر نوع قیر، به روش حمل و نقل آن نیز بستگی دارد. برای مثال قیمت قیر شل صادراتی در بشکه های فلزی ممکن است کمی متفاوت تر از قیمت قیر شل صادراتی در کانتینر های حمل قیر باشد. تمامی این قیمت ها بر اساس قیمت قیر 60 70 در بورس و توسط تامین کنندگان قیر تعیین می شود. قیمت قیر 60 70 در بورس امروز را می توانید به صورت مستقیم از تامین کنندگان قیر استعلام گرفته و یا در سایت بورس کالای ایران، با بررسی تابلو قیمت قیر 60 70 در بورس، از قیمت آن مطلع شوید. همچنین می توانید قیمت ها را به صورت روزانه از واحد پشتیبانی شرکت نفت میعاد کاسپین استعلام نمایید.

 

قیمت قیر 60 70 فله

 

قیر 60/70 پاسارگاد

در صنعت راهسازی و ساختمان سازی محصولات پالایشگاه نفت پاسارگاد دارای محبوبیت بسیار زیادی است. از قیر پاسارگاد برای آسفالت جاده ها، آب بندی و عایق بندی ساختمان ها استفاده می شود. قیر 60/70 پاسارگاد دارای ویژگی های خاصی همچون دوام بالا، ارتجاع و عدم انبساط در دمای بالا، مورد توجه بسیاری از صنایع مرتبط قرار گرفته است. پالایشگاه نفت پاسارگاد محصولات خود همچون قیر 60/70 را با استفاده از تکنولوژی های مدرن و بر اساس استاندارد های بین المللی تولید می نماید. در نتیجه قیر 60/70 تولیدی توسط پالایشگاه پاسارگاد دارای کیفیت بسیار بالایی است. علاوه بر این، قیر 60/70 پاسارگاد از لحاظ اقتصادی نیز مزایای قابل توجهی دارد زیرا با توجه به کیفیت بالا و قیمت رقابتی خود، به صورت گسترده در پروژه‌های بزرگ و کوچک ساختمانی استفاده می‌شود. به طور کلی، قیر 60/70 پاسارگاد به عنوان یک ماده اساسی در صنعت راهسازی و ساختمانی، با کیفیت بالا، قابل اطمینان و با قیمت مناسب، انتخاب اولیه بسیاری از پروژه‌های عمرانی و ساختمانی می‌باشد.

 

قیمت قیر 6070 پاسارگاد

برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت قیر 60 70 در بورس تماس بگیرید

قیمت قیر بشکه ای 60 70 2,950,000 تومان
قیمت قیر بشکه ای 60 70 صادراتی 310 دلار (درب کارخانه)
قیمت قیر 6070 فله 12,800 (هر کیلو)
قیمت قیر 60 70 فله فوب 330 دلار (هر تن)

 

 

قیر 60/70 جی

پالایشگاه نفت جی نیز یکی از شناخته شده ترین پالایشگاه های تولید قیر در خاورمیانه است که محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کند. قیر شل نفت جی دارای دوام و انعطاف پذیری بالایی بوده و چسبندگی و پایداری آن در برابر شرایط محیطی مختلف تحسین برانگیز است. از قیر شل نفت جی در عملیات آسفالت پاشی، ساخت جاده‌ها، تعمیر و نگهداری سطوح راهبندی، پوشش دادن سطوح بتنی و غیره استفاده می شود. علاوه بر این، این نوع قیر به دلیل خصوصیات خود می‌تواند به عنوان عایق حرارتی و آب‌بندی در ساختمان‌ها نیز به کار رود. قیر 60/70 معمولاً از تقطیر نفت به دست می‌آید و پس از فرآیندهای مختلفی از جمله انتقال، ذوب و تصفیه، برای استفاده در پروژه‌های مختلف آماده می‌شود. در نهایت، موفقیت و کیفیت پروژه‌های ساختمانی و راهسازی به طور قابل توجهی به استفاده مناسب و کیفیت قیر 60/70 بستگی دارد.

 

قیمت قیر 6070 جی

برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت قیر 60 70 در بورس تماس بگیرید

قیمت قیر بشکه ای 60 70 2,950,000 تومان
قیمت قیر بشکه ای 60 70 صادراتی 310 دلار (درب کارخانه)
قیمت قیر 6070 فله 12,800 (هر کیلو)
قیمت قیر 60 70 فله فوب 330 دلار (هر تن)

 

قیمت قیر 60 70 فوب چگونه تعیین می شود؟

فوب یکی از قدیمی ترین و رایج ترین روش های صادراتی محصولات از جمله قیر است. شرایط خرید و فروش در این روش معمولا پیش از انعقاد قرار داد توسط طرفین تعیین می گردد. اما به طور معمول، در این روش، خریدار با پرداخت هزینه ی بار و همچنین حمل و نقل آن، تمامی مسئولیت های انتقال بار تا عرشه را به فروشنده محصول واگذار می کند. بنابراین فروشنده قیر نسبت به تمامی خطرات و اتفاقات احتمالی مسئول است. پس از تحویل بار روی عرشه خریدار باید تمامی مسئولیت ها تا زمان سیدن محصول به مقصد را به عهده بگیرد. قیمت قیر 60 70 فوب همانند سایر محصولات صادراتی بر اساس دلار تعیین می گردد. قیمت قیر شل صادراتی با توجه به تغییرات قیمت قیر 60 70 در بورس تغییر کرده و به صورت روزانه در اختیار خریداران قرار می گیرد. در این روش خریدار معمولا 30 درصد هزینه بار را پرداخت کرده و باقی 70 درصد را روی عرشه پس از تحویل گرفتن بار و اسناد، پرداخت می کند. قیمت قیر 60 70 فوب در بورس امروز را می توانید از شرکت های بازرگانی و صادرات قیر استعلام نمایید.

 

 

چه زمانی برای خرید قیر شل مناسب است؟

متاسفانه به دلیل افزایش روزانه قیمت دلار، قیمت قیر هم به عنوان اصلی ترین فرآورده نفتی دائما در حال افزایش است. قیمت قیر 60 70 در بورس به دلیل تقاضای بالای خریداران و فروش بسیار زیاد آن، به صورت روزانه در بورس کالای ایران تعیین می شود. توصیه می شود برای تجربه خرید بهتر تغییرات روزانه قیمت دلار را بررسی کرده و مورد مطالعه قرار دهید. با آنالیز درست و مناسب قیمت و نرخ ارز می توانید تغییرات قیمت قیر 60 70 در بورس را پیش بینی کنید. زیرا قیمت قیر شل به صورت مسقتیم با قیمت دلار در ارتباط است. علاوه بر آن همواره می توانید با ارتباط با شرکت های بازرگانی و فروش قیر، تا حدودی تغییرات قیمت قیر 60 70 در بورس امروز را مورد بررسی قرار دهید. شرکت نفت میعاد کاسپین به عنوان یکی از صادرکنندگان و تامین کنندگان قیر شل شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد.

 

خرید قیر شل با بهترین قیمت

شرکت میعاد کاسپین به عنوان یکی از پیشروهای صنعت نفت و فعال در زمینه تأمین مواد اولیه ساختمانی، ارائه دهنده محصولات با کیفیت بالا و خدمات متمایز به مشتریان خود معروف است. برای خرید قیر شل، ابتدا می‌توانید با واحد فروش یا دپارتمان بازرگانی این شرکت تماس بگیرید. با ارائه جزئیات مورد نیاز از جمله حجم مورد نیاز، مقصد تحویل و شرایط پرداخت، می‌توانید با کارشناسان ماهر و با تجربه این شرکت، بهترین قیمت را برای خرید قیر شل از میعاد کاسپین دریافت کنید. علاوه بر این، می‌توانید از طریق وبسایت رسمی یا راه‌های ارتباطی دیگر این شرکت، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و اطلاعات بیشتری درباره موجودی، قیمت‌ها و شرایط خرید کسب کنید. با توجه به روابط خوب و مطمئنی که شرکت میعاد کاسپین با تامین‌کنندگان خود دارد، مطمئن می‌توانید که دریافت کیفیت بالا و قیمت منصفانه برای محصولات خود را تضمین کنید.

دنبال چیزی هستید؟

تماس مستقیم

اینستاگرام

واتس اپ

همین حالا خرید کنید
ثبت سفارش و پشتیبانی 24 ساعته
02122940177
برچسب ها:

آخرین محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.