شرکت نفت میعاد کاسپین

محصولات

محصولات ما با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و تحت کنترل کیفی دقیق تولید می‌شوند تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن مرتفع سازند. از انتخاب گرید مناسب قیر برای ساختمان‌ها و راه‌ها تا بهره‌گیری از محصولات نوآورانه در پروژه‌های نفت و گاز، ما همواره به تلاش برای ارتقاء صنعت و خدمت به مشتریان وفادارمان ادامه می‌دهیم.

 
قیر کارتنی داخلی

قیر کارتنی 10 کیلویی

قیر کارتنی 10 کیلویی پرفروش ترین نوع قیر به حساب می آید که در دو گرید 90/15 و 10/20 تولید می شود. قیر کارتنی 10 کیلویی نوعی قیر سفت است که پیش از مصرف باید با قیر شل یا 60/70 ترکیب شود.

قیر کارتنی داخلی

قیر کارتنی 20 کیلویی

قیر کارتنی 20 کیلویی مانند قیر کارتنی 10 کیلویی از نوع سفت است. از این قیر کارتنی معمولا برای سفارش و ارسال قیر به سایر کشور ها استفاده می شود. گرید تولیدی این قیر معولا 90/15 و 10/20 است

قیر کارتنی داخلی

قیر کارتنی 90/15

این گرید رایج ترین گرید قیر در بازار است که فروش بسیار بالایی دارد. قیر کارتنی 90/15 در وزن های 10 و 20 کیلویی تولید و به بازار ارائه می گردد. جهت آنالیز گرید 90/15 این صفحه را مطالعه نمایید

قیر کارتنی 10/20

قیر 10/20 که به آن قیر نفوذی نیز گفته می شود که به یکی از پرکاربرد ترین انواع قیر در صنعت تبدیل گردیده است. این قیر چسبندگی بسیار بالایی دارد و به دلیل سفت بودن مناسب مناطقی با آب و هوای گرم است

قیر کارتنی پاسارگاد

قیر کارتنی پاسارگاد معمولا در دو نوع قیر 10/20 و قیر 90/15 تولید می گردد. این دو قیر از نوع قیر سفت هستند. لازم به ذکر است این گرید قیر مناسب مناطقی است که دارای شرایط آب و هوایی بسیار گرم هستند. 

قیر بشکه 80/100

قیر بشکه مخلوط

قیر بشکه مخلوط در گرید 85/25 تولید می شود. هر گرید دارای دو عدد است که نشان دهنده دو ویژگی اصلی قیر هستند. عدد 25 تعیین کننده درجه نفوذ و عدد 85 تعیین کننده نقطه نرمی هستند. 

قیر بشکه شل

قیر بشکه 60/70

بزرگترین مزیت قیر بشکه 60/70 مقاومت بالای آن در برابر آب، روغن و حرارت دارد. قیر بشکه شل در وزن های مختلفی تولید می شود و در دو دسته قیر بشکه داخلی و صادراتی قرار می گیرد.

قیر بشکه FOB

قیر بشکه جی

پالایشگاه نفت جی یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفتی در خاورمیانه است. این پالایشگاه بیشترین حجم تولید محصولات پالایشگاهی و نفتی در خاورمیانه را دارد که از محصولات آم در صنایع مختلفی استفاده می شود

قیر بشکه پاسارگاد

قیر بشکه پاسارگاد یکی از محصولات نفتی است که از تصفیه نفت خام به دست می‌آید. این محصول به دلیل ماندگاری بالا در برابر حرارت و رطوبت برای پوشش دادن به سطوح مختلف به کار می‌رود. 

قیر بشکه 70/100

قیر بشکه 70/100 یکی از مواد پر استفاده در صنعت راهسازی و ساختمانی است. این نوع قیر به دلیل پایین بودن نقطه نرمی و پایداری حرارتی زیاد به عنوان یکی از بهترین محصولات قیری استفاده می‌شود

قیر بشکه ای صادراتی

قیر بشکه صادراتی

قیر بشکه صادراتی، به‌عنوان یک محصول مهم در صنعت نفت، تأثیر بسزایی در ساخت و سازهای عظیم و پروژه‌های جاده‌سازی دارد. این نوع قیر از فرآیند پالایش نفت به‌دست می‌آید و ویژگی‌های زیادی دارد.

قیر mc250

قیر MC250 یک نوع قیر امولسیونی است که به عنوان یک ماده پوشش دهنده و ضد آب برای سطوح مختلف استفاده می شود. این قیر دارای ویژگی هایی مانند انعطاف پذیری، مقاومت در برابر خوردگی، و رطوبت است.

قیر بشکه FOB

قیر بشکه جی

پالایشگاه نفت جی یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفتی در خاورمیانه است. این پالایشگاه بیشترین حجم تولید محصولات پالایشگاهی و نفتی در خاورمیانه را دارد که از محصولات آم در صنایع مختلفی استفاده می شود

قیر بشکه پاسارگاد

قیر بشکه پاسارگاد یکی از محصولات نفتی است که از تصفیه نفت خام به دست می‌آید. این محصول به دلیل ماندگاری بالا در برابر حرارت و رطوبت برای پوشش دادن به سطوح مختلف به کار می‌رود. 

قیر بشکه 70/100

قیر بشکه 70/100 یکی از مواد پر استفاده در صنعت راهسازی و ساختمانی است. این نوع قیر به دلیل پایین بودن نقطه نرمی و پایداری حرارتی زیاد به عنوان یکی از بهترین محصولات قیری استفاده می‌شود

قیر فله

قیر فله

قیر فله یکی از محبوبترین انواع قیر است که توسط تانکر های بزرگی به خریدار تحویل داده می شود. این محصول در وزن های 15 و 25 تنی ارسال می شوند. حجم تانکر ها با توجه به نیاز مشتری است.

قیر جامبو یک تنی

قیر جامبو

قیر جامبو یکی از روش های نگهداری و انتقال قیر است. علت نام گذاری این قیر، نگهدارنده ی آن است که به جامبوبگ معروف است. جامبو بگ ها کیسه هایی بسیار بزرگ بوده و توانایی حمل قیر تا وزن 1 تن را دارند.

قیر سطلی

قیر سطلی دارای دو گرید است. گرید 85/25 که همان قیر سطلی مخلوط و گرید 60/70 که همان قیر سطلی شل است. این دو محصول از نظر قیمتی، قیمت نزدیکی به یکدیگر دارند اما از نظر کاربرد متفاوتند

قیر حلب مخلوط

قیر حلب در ظروفی فلزی و در وزن 15 کیلو تولید می‌شوند. اما مخلوط بودن آن به دلیل داشتن ویژگی های دو قیر 90/15 و 60/70 است. این قیر بیشتر در شهرهایی که آب و هوایی معتدل دارند استفاده می‌شود.

گونی چتایی

گونی چتایی در واقع نوعی پارچه به حساب می آید که ضخیم بوده و کاربرد های زیادی دارد. این گونی از گیاهی به نام جوت تولید می شود. جوت گیاهی است که علاوه بر ساقه از برگ و میوه ی آن نیز استفاده می شود. 

ایران یکی از برترین تولید کنندگان قیر در جهان به حساب می آید و کارنامه ی بسیار درخشانی را در زمینه تولید و صادرات این محصول برای خود رقم زده است. نام ایران در زمینه ی تولید در بین 10 کشور برتر جهان به چشم می آید. همچنین کشور عزیزمان تاکنون رتبه ی هفتم در زمینه ی صادرات قیر را نیز ازآن خود کرده است. این کارنامه ی درخشان باعث شده است ایران یکی از اصلی ترین مرجع های خرید قیر در بین کشور های همسایه شود. این محبوبیت، زمینه ی تولید بیش ار 5 میلیون تن قیر در سال را فراهم کرده است. بخشی از این 5 میلیون تن در شهر های داخلی و بخشی دیگر هم به سایر کشورهای خاورمیانه صادر می گردد. امارات متحده عربی اولین کشور در زمینه ی خرید قیر از ایران است. این کشور بخشی از محصولات وارداتی را در کشور خود مصرف و باقی آن را به سایر کشور ها صادر می کند. 

در گذشته قیر ایران ارزش و تقاضای بسیار زیادی داشت، و کشور های زیادی خواستار خرید قیر از ایران بودند. اما با گذشت زمان روز به روز این محصول ارزش خود را از دست داده و قیمت آن پایین آمد. عواملی زیادی همچون مخلوط کردن آن با سایر مواد، نبود نظارت کافی روی کیفیت و همچنین نوسان بسیار زیاد قیمت قیر از اصلی ترین دلایل کاهش ارزش آن است.  شما عزیزان جهت خرید و یا استعلام قیمت می توانید با شماره 09121901230 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

قیر 60/70

قیر 60/70 از نوع شل به حساب می اید و در زمینه ی ساختمان سازی کاربرد بسیار زیادی دارد. شل بودن این قیر، آن را به یکی از پرفروش ترین قیر های بازار تبدیل کرده است. پیش از خرید این محصول توصیه می شود صفحه ی مربوط به آن را بخوانید. 

قیر 85/25

قیر 85/25 که به آن قیر مخلوط نیز گفته می شود، در حجم و تناژ های مختلفی تولید می شود. به منظور افزایش کیفیت و استفاده ی بهتر قیر 85/25، آن را با حلال هایی همچون بنزین ترکیب می کنند. این محصول با حرارت بسیار کمی شکلی کاملا مایع و شل به خود میگیرد که چسبندگی بسیار بالایی دارد. این خاصیت موجب شده است قیر 85/25 برای آسفالت کاربرد بسیار زیادی داشته باشد. جهت خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید. 

قیر 90/15

قیر 90/15 سفت بوده که معمولا برای تولید قیر کارتنی به کار می رود. این محصول برای عایق کاری سقف منازل در شهر هایی که شرایط آب و هوایی خاصی دارند به کار می رود. همچنین به منظور افزایش کیفیت و عایق بندی بهتر می توان قیر 90/15 و قیر 60/70 را که قیری شل به حساب می آید ترکیب کرد. جهت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول توصیه می شود صفحه ی مربوط به آن را مطالعه نمایید.

آخرین مقالات

0-1
چتایی چیست

چتایی نوعی گونی بوده که کاربرد های مختلفی دارد. در صنعت قیر سازی از گونی چتایی برای قیر گونی و عایق بندی سازه ها استفاده می شود.

قیر بشکه 80/100
کاربرد قیر mc250

قیر mc250 یکی از پرفروش ترین انواع قیر بوده که جزو خانواده mc است. این قیر هم در زمینه ی صادرات و هم در بین شهر های داخلی یکی از محبوب ترین انواع قیر به حساب می آید. 

قیر بشکه سفت
قیر 60/70 چیست

قیر بشکه 60/70 یکی از پرفروش ترین انواع قیر به حساب می آید. دلیل کاربرد زیاد این قیر مناسب بودن آن با شرایط آب و هوایی ایران است. قیر 60/70 که قیری شل محسوب می شود مناسب استفاده در شرایط آب و هوایی معتدل است. 

قیر بشکه سفت
قیمت قیر بشکه

قیر بشکه، به عنوان یکی از محصولات نفتی در صنایع راهسازی، ساختمانی، و سایر صنایع مرتبط، اهمیت بسیاری دارد. قیمت این محصول متأثر از چندین عامل است که در این صفحه به مرور توضیح داده می‌شود.